«Сьогодні їх 38». У Києві вшанували пам’ять загиблих на Донбасі жителів Шевченківського району – фоторепортаж
![](https://fakty.today/wp-content/uploads/2019/10/sogodni-yih-38-u-kyyevi-vshanuvaly-pamyat-zagyblyh-na-donbasi-zhyteliv-shevchenkivskogo-rajonu-fotoreportazh-1024x576.jpg)
![](https://fakty.today/wp-content/uploads/2019/10/sogodni-yih-38-u-kyyevi-vshanuvaly-pamyat-zagyblyh-na-donbasi-zhyteliv-shevchenkivskogo-rajonu-fotoreportazh.jpg)
У парку Нивки, біля метро Берестейська відкрили пам’ятний знак мешканцям Шевченківського району, які загинули у війні на сході України. На сьогоднішній день це – 38 людей. Також у пам’ять про полеглих висадили 38 дерев. Участь у заході взяли ветерени АТО, медики-волонтери ПДМШ (Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова), активісти, музиканти та представники районної влади.