Постраждалий у ДТП за участі Кулеби: я на нього зла не тримаю
![](https://fakty.today/wp-content/uploads/2019/11/postrazhdalyj-u-dtp-za-uchasti-kuleby-ya-na-nogo-zla-ne-trymayu-1024x576.jpg)
![](https://fakty.today/wp-content/uploads/2019/11/postrazhdalyj-u-dtp-za-uchasti-kuleby-ya-na-nogo-zla-ne-trymayu.jpg)
Постраждалий у дорожньо-транспортній пригоді за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби у коментарі ТСН заявив, що не тримає зла на посадовця, який, за попередньою версією правоохоронців, поїхав на червоне світло.
28 листопада він відвідав Кулебу в лікарні.
«До Кулеби приїхав за власним бажанням. Всі ми люди, він постраждав більше, ніж я навіть. Я на нього зла не тримаю», – заявив чоловік на ім’я Вадим.
Його самого вже виписали з лікарні, куди він потрапив зі струсом мозку та забоями.
«Щодо мого лікарняного. Кулеба мене підтримав – фінансово допоміг. Оплатив, можна сказати, моє лікування», – зазначив постраждалий.
Він розповів, що в момент ДТП їхав з Києва на підприємство, де працевлаштований. У перші години після аварії заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявляв, що другий водій – безробітний.
24 листопада дитячий омбудсмен Микола Кулеба потрапив у ДТП у селищі Чабани під Києвом. За даними поліції, унаслідок інциденту постраждав Кулеба, два його сини та водій іншої машини. 10-річний хлопчик потрапив до реанімації.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 286 Кримінального кодексу України (порушення правил дорожнього руху).